LKA 2024- rozstrzygnięcie konkursu dla instrumentalistów

przez | 03/08/2024

6 marca w SOWA Witnica odbył się konkurs w kategorii „Instrumentaliści” w ramach Lubuskich Konfrontacji Artystycznych.

Konkurs zorganizowany został jako mały koncert muzyczny, a uczestnikom towarzyszyli rodzice, rodzeństwo i przyjaciele. Marek Zalewski, prowadzący Akademię Dźwięku przy MDK- tym razem w roli konferansjera, zadbał o świetną atmosferę podczas wydarzenia.

Po koncercie jury w składzie Krzysztof Sowa, Robert Dziuba oraz Andrzej Czyż wybrali kilka osób, które otrzymały nominację do udziału w etapie powiatowym konkursu- ten odbędzie się już w przyszłym tygodniu, 14 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Kłodawie.

Upominki oraz dyplomy i nominacje wręczali Burmistrz Miasta i Gminy Dariusz Jaworski oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Witnicy Tomasz Wysoczański.

Osobami, które otrzymały nominacje są:

• Lea Barna
  • Nadia Kanarska
  • Hanna Kaczmarczyk
  • Maja Nowicka
  • Zofia Jaworska
  • Adrianna Chwiałkowska
  • Gabriela Stańczak
  • Amelia Szumska

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a za nominowanych będziemy mocno trzymać kciuki na konkursie powiatowym w Kłodawie!