Lubuskie Konfrontacje Artystyczne- Plastyka

przez | 04/20/2021
LUBUSKIE KONFRONTACJE ARTYSTYCZNE 🤩🤩🤩
PLASTYKA
Zapraszamy do udziału w tegorocznym konkursie plastycznym Lubuskich Konfrontacji Artystycznych , który wyłoni reprezentantów Witnicy na szczeblu powiatowym.
Temat pracy – Witnica Tęczą Malowana
Dla uczestników przewidziano dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Trzech laureatów z poszczególnych kategorii będzie mogło uzyskać nominację do udziału w Lubuskich Konfrontacjach Artystycznych – Plastyka na etapie powiatowym
Technika prac –
Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy przedstawiającej portret miasta:- baza/tył obrazu powinien być sztywny, stabilny (np. tektura, sklejka,pleksi), nie przekraczający formatu A3,- mile widziana pomysłowość w doborze materiałów plastycznych,- wszystkie elementy pracy muszą być wykonane własnoręcznie,- prace powinny być wykonane indywidualnie,- technika plastyczna – dowolna.
Oceny prac dokona specjalnie powołana Rada Artystyczna, w skład której wejdą profesjonalni artyści, instruktorzy orz nauczyciele plastyki.
Decyzje Rady są nieodwołalne.Rada Artystyczna decyduje o przyznaniu tytułu laureata i nominacjach uczestników do kolejnych etapów .
Rada Artystyczna wyłania TRZECH WYKONAWCÓW z każdej kategorii wiekowej do etapu powiatowego,który odbędzie się 10 maja 2021 w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Santoku. Tegoroczne finały wojewódzkie zaplanowane są w terminie 28 maja w Zbąszynku
Prace należy dostarczyć do 3 maja do Domu Kultury w Witnicy (Stadion miejski)
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5 maja.
Praca powinna być zaopatrzona w trwale przymocowaną do niej metryczkę identyfikacyjną, opisaną drukowanymi IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA, ROK URODZENIA UCZESTNIKA,SZKOŁA, IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA, NR TELEFONU KONTAKTOWEGO,ADRES EMAIL DO KONTAKTU