„Mój dom” – wystawa prac plastycznych

przez | 05/24/2023
23 maja w Hotel i Restauracja „Witnica” odbyła się wystawa prac plastycznych, wykonanych w ramach konkursu dla osób dorosłych pt. „Mój dom”.

Opis tematu konkursowego brzmiał:
„Dom to miejsce, budynek, okolica, ale też ludzie, wspomnienia, dźwięki, zapachy czy ulubiony fotel. Dla każdego będzie to co innego. A dla Ciebie? Czym dla Ciebie jest dom?”
Każdy z uczestników mógł więc zinterpretować temat bardzo dowolnie- i to właśnie czyni tę wystawę tak ciekawą i różnorodną.

Uczestnicy konkursu wykonali łącznie 46 prac- były to obrazy, rysunki, szkice, prace ceramiczne oraz fotografie. Ocenienie ich było więc nie lada wyzwaniem dla jury w składzie:
  • Joanna Cieciura- dyrektorka Gminnego Ośrodka Kultury w Słońsku
  • Ewa Niśkiewicz- Krawczyk- gorzowska malarka, plastyczka
  • Radosław Krawczyk- instruktor artystyczny w Centrum Kultury i Rekreacji w Santoku
Wyróżnienia przyznane zostały w 10 różnych kategoriach- bardzo dziękujemy Hotel i Restauracja „Witnica” za ufundowanie trzech nagród głównych.

Wykonawcami prac są:
Bardzo dziękujemy Uczestnikom i wszystkim pozostałym Gościom wczorajszej wystawy!

Informujemy jednocześnie, że wystawa otwarta jest do piątku do godz. 13:00.
Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!