1. czerwca – SOWA w Parku Drogowskazów

przez | 05/29/2023

1. czerwca SOWA pofrunie do Parku Drogowskazów, gdzie wspólnie świętować będziemy Dzień Dziecka!

W Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności SOWA czekać będzie na Was moc atrakcji!

W Majsterni na świeżym powietrzu będziecie mogli konstruować, główkować, budować,  wspólnie rozwiązywać zagadki logiczne, a przy tym świetnie się bawić i… zdobywać cenne nagrody!

I to jakie! Będą to …

… VOUCHERY do Centrum Nauki Kopernik lub do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

REGULAMIN AKCJI:

1. Konkursy z nagrodami odbędą się 1. czerwca w czasie obchodów Dnia Dziecka w godz. 15:00- 19:00, na stoiskach Strefy Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności SOWA,
  2. Miejscem odbywania się imprezy pt. „Dzień Dziecka”  jest Park Drogowskazów i Słupów Milowych Cywilizacji w Witnicy,
  3. Uczestnikami Konkursów mogą być dzieci i młodzież do 16. roku życia, które uczestniczyć będą w imprezie pt. Dzień Dziecka,
  4. Jeden uczestnik konkursu może wygrać łącznie nie więcej niż 2 vouchery,
  5. Voucher z wydrukowanym unikalnym kodem można wymienić na bilet wstępu dla jednej osoby na wystawy Centrum Nauki Kopernik lub do Planetarium w Centrum Nauki Kopernik,
  6. Voucher jest ważny w terminie od 3 czerwca 2023 do 20 grudnia 2023 r.
    Aby skorzystać z Vouchera, należy go wymienić na bilet wstępu do Centrum Nauki Kopernik lub do Planetarium Centrum Nauki Kopernik (najlepiej zrobić to z wyprzedzeniem, poprzez stronę bilety.kopernik.org.pl), zgodnie z zasadami wymiany vouchera, określonymi w § 7 Regulaminu Zwiedzania Centrum Nauki Kopernik, dostępnego na stronie kopernik.org.pl. Warunkiem wymiany vouchera jest dostępność wolnych miejsc, dlatego polecaną formą wymiany jest wymiana online poprzez stronę bilety.kopernik.org.pl.
  7. Voucher nie jest imienny, nie jest przypisany do konkretnej daty i godziny.
    Po wymianie na bilet wstępu upoważnia do jednorazowego wejścia na wystawy w Centrum Nauki Kopernik lub na pokaz w Planetarium w Centrum Nauki Kopernik.
  8. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę. Nie można przedłużyć terminu ważności
    Vouchera – niewykorzystany w terminie przepada.

………………………………………………………………………………………………….

Inicjatywa „SOWA – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021–2025.

………………………………………………………………………………………………….