Spektakl „Ekoplemię” – zapraszamy do Amfiteatru w sobotę (24.06.) o 17:00!

przez | 06/20/2023
Już w sobotę, 24 czerwca o godz. 17:00 zapraszamy do Amfiteatru w „Parku Drogowskazów” na spektakl rodzinny pt. „Ekoplemię”.

„Ekoplemię” to spektakl przeznaczony dla widzów w każdym wieku- widowisko przygotowane przez Teatr Fuzja to ekologia na wesoło. W trakcie przedstawienia plemię będzie musiało poradzić sobie z trzema eko- zagrożeniami: bałaganiarskim duetem, szalonym fabrykarzem i jego smokiem oraz demonicznym Romanem Spaliną.

Wtedy na ratunek wyruszą szczotki i kubły na segregację, szalone króliki na rowerach, a do tego Sunny Słoneczko, Waldek Wtyczek- Elektryczek oraz Łucja Zawieja w swoich czaderskich pojazdach.

Czy dadzą radę rozprawić się z tyloma zagrożeniami?

Aby się o tym przekonać, zapraszamy do Amfiteatru w sobotę, 24 czerwca o godz. 17:00!