Kino w Witnicy – już 11 listopada!

przez | 10/29/2023

Burmistrz Miasta i Gminy Witnica Dariusz Jaworski oraz Dyrektor Domu Kultury w Witnicy Tomasz Wysoczański zapraszają 11 listopada do SOWA Witnica (sala w budynku RCR/ ul. Żwirowa, Witnica), która na jeden dzień zamieni się w salę kinową. Będzie w niej można zobaczyć najnowsze premiery filmowe, prezentowane przez Bezgotówkowe Kino Objazdowe.

Ceny biletów:
-normalny: 20 zł
-ulgowy: 18 zł
-grupowy: 16 zł

Uwaga! Seanse dla grup zorganizowanych, grupy minimum 15 osób, rezerwacja grupowa pod numerem telefonu: (22) 357 85 00

Jak kupić bilet?
– poprzez stronę: https://www.filmowobezgotowkowo.pl/(10% zniżki!)
– kartą płatniczą, telefonem lub za pomocą zegarka w kasie kina lub barku kinowym (10% zniżki! ) – przed seansem
– gotówkowo w kasie kina – przed seansem

Przed budynkiem będzie stać nowoczesny kamper, w którym funkcjonować będzie mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa- każdy przedsiębiorca, który go odwiedzi i zostawi w nim swoją wizytówkę, otrzyma voucher na gratisowy popcorn.

Zapraszamy również grupy szkolne i przedszkolne! Podczas seansów edukacyjnych dla szkół i przedszkoli dla najmłodszych widzów sprzedaż popcornu odbywać się będzie w specjalnej cenie – 8 zł za kubek popcornu.

Garść przydatnych informacji:

• kasa Kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu
  • nie jest prowadzona telefoniczna rezerwacja biletów, za wyjątkiem grup zorganizowanych (min. 15 osób- patrz wyżej)
  • przed salą stać będzie barek kinowy z napojami oraz pysznym popcornem

Serdecznie zapraszamy!

***

Bezgotówkowe Kino Objazdowe jest realizowane przez Outdoor Cinema w Partnerstwie Strategicznym z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, w których na co dzień nie ma dostępu do kina. Więcej szczegółów na: https://www.filmowobezgotowkowo.pl/