LKA 2024 – FOTOGRAFIA

przez | 03/14/2024
13 marca w SOWA Witnica odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego w kategorii Fotografia na etapie gminnym.

Jury w składzie Joanna Dudziak, Ewa Małecka oraz Wojciech Dobrucki wybrali 4 fotografie, które wezmą udział w powiatowym etapie konkursu:

• Maja Symerjak „Kredki w piórniku”
  • Weronika Gregor „Po nitce do wielkiego wybuchu”
  • Mikołaj Fijałkowski „Początek i koniec”
  • Barbara Mikisz „Podróż w głąb oka”
Wszystkie nadesłane i nominowane prace są autorstwa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Sosnach.
Zarówno nominowani, jak i uczestnicy konkursu otrzymali z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Witnica Dariusza Jaworskiego raz Dyrektora Miejskiego Domu Kultury Tomasza Wysoczańskiego upominki i pamiątkowe dyplomy.

Wystawa fotografii dostępna będzie w SOWA jeszcze przez tydzień.

Etap powiatowy odbędzie się 25 kwietnia w Kostrzynie nad Odrą – organizatorem będzie Kostrzyńskie Centrum Kultury. W dniu ogłoszenia wyników etapu powiatowego będzie możliwość uczestnictwa w warsztatach fotograficznych w Dom Praktyk Twórczych w Kostrzynie nad Odrą.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a za nominowanych będziemy mocno trzymać kciuki w kwietniu!