Zgarnij darmowy bilet do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie!

przez | 10/20/2022

Od października 2022r. do końca czerwca 2023r. trwa akcja promocyjna, w której można uzyskać darmowy bilet do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zabawie!

Na czym polega akcja?

 1. Odwiedź Strefę Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności SOWA w Witnicy
 2. Zapytaj o Kartę Stałego Klienta
 3. Za każdym razem, gdy nas odwiedzisz, na Twojej Karcie przybijemy pieczątkę – zbierz trzy, a Kartę zamienimy na bilet wstępu do Centrum Kopernik w Warszawie!

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ „Voucher do CNK za trzy wizyty w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności SOWA w Witnicy”.

 1. Akcja promocyjna prowadzona jest przez Miejski Dom Kultury w Witnicy- instytucję, która prowadzi również Strefę Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności SOWA w Witnicy, zwany w dalszej części regulaminu Prowadzącym.
 2. Organizatorem akcji jest Centrum Nauki Kopernik z siedzibą w Warszawie.
 3. Voucher do Centrum Nauki Kopernik otrzymuje osoba, która pokaże dowód zakupu trzech biletów do Strefy SOWA w Witnicy.
 4. Dowodem odbycia wizyt jest zdobycie trzech pieczątek na imiennym bilecie, zwanym w dalszej części regulaminu „Kartą Stałego Klienta”.
 5. Pieczątki na Karcie Stałego Klienta mogą być zbierane tylko w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności SOWA w Witnicy.
 6. Voucher przekazany zostanie posiadaczom Karty Stałego Klienta w formie i terminie ustalonym indywidualnie z Prowadzącym akcję promocyjną, tj. Miejskim Domem Kultury w Witnicy.
 7. Voucher z wydrukowanym unikalnym kodem można wymienić na bilet wstępu dla jednej osoby na wystawy Centrum Nauki Kopernik,
 8. Voucher jest ważny w terminie od 1 czerwca 2023 do 20 grudnia 2023r.  Aby skorzystać z vouchera, należy go wymienić na bilet wstępu do Centrum Nauki Kopernik (najlepiej zrobić to z wyprzedzeniem, poprzez stronę bilety.kopernik.org.pl), zgodnie z zasadami wymiany vouchera, określonymi w § 7 Regulaminu Zwiedzania Centrum Nauki Kopernik, dostępnego na stronie www.kopernik.org.pl.  Warunkiem wymiany vouchera jest dostępność wolnych miejsc, dlatego polecaną formą wymiany jest wymiana online poprzez stronę bilety.kopernik.org.pl
 9. Voucher nie jest imienny, nie jest przypisany do konkretnej daty i godziny. Po wymianie na bilet wstępu upoważnia do jednorazowego wejścia na wystawy w Centrum Nauki Kopernik.
 10. Voucher nie podlega wymianie na gotówkę. Nie można przedłużyć terminu ważności Vouchera- niewykorzystany w terminie przepada.

———-

Inicjatywa „SOWA – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021–2025.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *