Gminny Dzień Sportu 2023

przez | 09/26/2023
 W drugiej połowie września na Stadionie Miejskim w Witnicy odbyły się Gminne Dni Sportu.

18 września odbyły się konkurencje dla uczniów klas 1-4, którzy wzięli udział w takich sportowych konkurencjach jak bieg z gazetą, rzuty do celu, skoki łączone obunóż oraz bieg slalomem z piłką. Duch sportu nie opuszczał ani zawodników, ani kibiców na trybunach- była i rywalizacja, i świetna zabawa.

19 września w rozgrywkach sportowych wzięli udział uczniowie klas 5- 8. Konkurencji było całkiem sporo- m.in. bieg na 60,100 oraz 400 m, skok wzwyż, skok w dal, pchnięcie kulą czy rzut piłeczką palantową.

Poszczególne konkurencje prowadzone były przez nauczycieli wychowania fizycznego przy ogromnym wsparciu uczniów szkoły średniej w Witnicy.

Wszyscy uczniowie biorący udział w wydarzeniu- zarówno zawodnicy, jak i kibice, otrzymali pamiątkowe dyplomy z planem lekcji na odwrocie oraz długopisy w wybranym przez siebie kolorze. Każdy poczęstowany został również napojem oraz drożdżówką.

Na zakończenie wszystkie szkoły otrzymały bony o wartości 500 zł oraz 1000 zł, które przeznaczone zostaną na zakup sprzętu sportowego, wybranego przez nauczycieli danej szkoły zgodnie z jej zapotrzebowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *