Lubuskie Konfrontacje Artystyczne 2023

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne są wyjątkową inicjatywą instytucji kultury województwa lubuskiego. Pod wspólną marką tworzony jest festiwal kulturalny, prezentujący umiejętności uczestników w wielu kategoriach artystycznych. Wydarzenia organizowane w ramach LKA są świetną okazją do wymiany doświadczeń, rozwoju artystycznego, zaprezentowania swoich umiejętności szerszemu gronu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą na 2023 rok!

Zapytania w sprawie konkursów – od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00 tel. 607 792 495

KONKURS FOTOGRAFICZNY rozstrzygnięcie

26 kwietnia w SOWA Witnica odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego na etapie powiatowym. Spośród 18 fotografii jury przyznało trzy nominacje do udziału w finale wojewódzkim, który odbędzie się 6 czerwca w Zielonej Górze oraz wyróżnienia.

… czytaj dalej

26 kwietnia odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego na szczeblu powiatowym, organizowanego w ramach Lubuskich Konfrontacji Artystycznych.

Informacje organizacyjne:

  • miejsce: SOWA Witnica (ul. Żwirowa, budynek RCR)
  • termin: środa, 26 kwietnia
  • godz.: 16:00- 17:00

Rozstrzygnięcie odbędzie się w formie wystawy fotografii konkursowych, podczas której wręczone zostaną nominacje do finału wojewódzkiego, wyróżnienia oraz nagrody.

Serdecznie zapraszamy uczestników konkursu, ich bliskich oraz wszystkie osoby, które chciałyby zobaczyć wystawę!

FOTOGRAFIA – etap powiatowy

26 kwietnia 2023 r. odbędzie się etap powiatowy konkursu fotograficznego, organizowanego w ramach LKA 2023. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 kwietnia! INFORMACJE ORGANIZACYJNE: Uczestnicy konkursów na etapie gminnym, którzy otrzymali nominację do udziału w konkursie powiatowym, wypełniają elektroniczny formularz zgłoszenia dostępny poniżej. Organizatorzy konkursów na etapie gminnym (ośrodki kultury etc.) proszone są o przysłanie na adres e- mail: organizacja@mdk.witnica.pl informacji zawierającej imiona i nazwiska osób nominowanych. Bardzo dziękujemy!

13 kwietnia o godz. 10:00 w Małym Centrum Nauki Kopernik „SOWA” w Witnicy odbył się Konkurs Recytatorski, zorganizowany w ramach Lubuskich Konfrontacji Artystycznych. Wybrani przez Jury uczestnicy otrzymali nominacje do udziału w etapie powiatowym konkursu. Ten odbędzie się 25 kwietnia 2023r. w Santoku – organizatorem będzie Centrum Kultury i Rekreacji w Santoku. Trzymamy kciuki!

Konkurs na etapie gminnym odbył się 7 marca w Małym Centrum Nauki SOWA w Witnicy. Organizatorem był Miejski Dom Kultury w Witnicy.Konkurs na etapie powiatowym odbył się 28 marca w Kłodawie- Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie.

15 marca w Małym Centrum Nauki SOWA odbyła się wystawa prac fotograficznych, które wzięły udział w tegorocznej edycji konkursu, organizowanego w ramach Lubuskich Konfrontacji Artystycznych. Podczas wydarzenia wręczone zostały nominacje do udziału w konkursie na etapie powiatowym. Konkurs na etapie powiatowym odbędzie się 26 kwietnia w Witnicy. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Dom Kultury w Witnicy.

Konkurs na etapie gminnym odbył się 7 marca w Małym Centrum Nauki SOWA w Witnicy. Konkurs na etapie powiatowym odbył się 20 marca w Kostrzynie nad Odrą- Organizatorem wydarzenia było Kostrzyńskie Centrum Kultury.

 

Konkurs na etapie gminnym odbył się 15 marca w Małym Centrum Nauki SOWA w Witnicy. Organizatorem wydarzenia był Miejski Dom Kultury w Witnicy. Konkurs na etapie powiatowym odbył się się 31 marca w Kostrzynie nad Odrą- Organizatorem wydarzenia było Kostrzyńskie Centrum Kultury.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *