KLUB LEGO I ROBOTYKI

Serdecznie zapraszamy do świata najsłynniejszych klocków świata! Układanie LEGO to nauka konstruowania, logicznego myślenia, wytrwałości, a przy tym wspaniała, wspólna zabawa i nawiązywanie nowych przyjaźni. Zapraszamy!

AKTUALNOŚCI

ROBOTYKA W SOWA WITNICA

Odkrywanie świata robotyki jest fascynującą przygodą, a do tego rozwija umiejętności techniczne, kreatywność i logiczne myślenie. Do tego od czasu do czasu pan Sławek robi nam fantastyczne niespodzianki- zajęcia z długopisami 3D oraz drukowanie 3D!


ROBOTYKA – PIERWSZE ZAJĘCIA

Pierwsze zajęcia z ROBOTYKI już za nami. Było bardzo ciekawie i kreatywnie. Zapoznaliśmy się z podstawami programowania i budowania robotów i innych konstrukcji – trzeba było ostro pogłówkować, ale klimat SOWA Witnica- Małego Centrum Nauki Kopernik jest do tego wprost idealny.

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek, godz. 16:40- 17:40.


POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI

Tym razem warsztaty z klockami LEGO odbyły się pod tytułem „Powrót do przeszłości”.

Zadaniem uczestników było skonstruowanie budowli mając do dyspozycji klocki w tylko pięciu kolorach, czyli tak, jak to miało miejsce wiele lat temu, kiedy przygoda LEGO dopiero się zaczynała.

Czy zadanie było trudne? Nie dla naszych warsztatowiczów- udowodnili oni kolejny raz, że dziecięca wyobraźnia nie zna granic!


PIERWSZE ZAJĘCIA JUŻ ZA NAMI!

Było kolorowo, kreatywnie, radośnie i twórczo. Dzieci zapoznane zostały z historią najsłynniejszych klocków świata oraz krajem, z którego pochodzą.

Podczas pierwszych zajęć używane są płytki konstrukcyjne, które mają za zadanie zapoznanie z zasadami projektowania, bezpiecznego korzystania z klocków oraz poćwiczenie motoryki ręki.

Wszyscy uczestnicy poradzili sobie wspaniale!


ZAPISY NA ZAJĘCIA Z ROBOTYKI

Ruszyły zapisy na zajęcia z ROBOTYKI!

Aby się zapisać, należy zadzwonić pod numer telefonu 883 755 011 – po potwierdzeniu dostępności miejsca należy wypełnić formularz elektroniczny dostępny pod linkiem: ROBOTYKA – elektroniczny formularz

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów!

Serdecznie zapraszamy!


ZAPISY NA WARSZTATY LEGO

Ruszyły zapisy na warsztaty z klockami LEGO!

Aby się zapisać, należy zadzwonić pod numer telefonu 883 755 011 – po potwierdzeniu dostępności miejsca należy wypełnić formularz elektroniczny dostępny pod linkiem: LEGO – elektroniczny formularz

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów!

Serdecznie zapraszamy!