Oferta pracy

przez | 04/18/2024

Miejski Dom Kultury w Witnicy, poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH PROMOCJI I REALIZACJI WYDARZEŃ KULTURALNYCH

ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU:

• Odpowiedzialność za obsługę techniczną wydarzeń odbywających się w instytucji;

• Obsługa i realizacja dźwięku i światła oraz urządzeń multimedialnych
    realizacja nagrań audio, video;

• Obsługa techniczna multimediów;

• Prowadzenie ewidencji sprzętu;

• Znajomość rynku urządzeń i akcesoriów akustycznych oraz elektrycznych;

• Organizacja wydarzeń kulturalnych pod względem technicznym;

• Obsługa programów do obróbki plików muzycznych i grafiki komputerowej;

• Umiejętność współpracy z artystami;

• Drobne prace techniczne, w tym usuwanie awarii technicznych zgodnie z posiadanymi możliwościami technicznymi;

• Przeprowadzanie zakupów lub zamówień dotyczących sprzętu technicznego, narzędzi, materiałów eksploatacyjnych;

• Przygotowywanie podstawowych dokumentów administracyjnych tj. m.in. Kosztorysy, rozliczenia, projekty umów, korespondencja.

• Tworzenie materiałów informacyjnych i promocyjnych (plakaty, ulotki, zaproszenia i inne);

• Przygotowywanie materiałów graficznych do druku i do publikacji w Internecie;

• Czuwanie od strony wizualnej nad wizerunkiem instytucji w materiałach innych podmiotów;

• Obsługa strony internetowej, w tym biuletynu informacji publicznej:

• Wykształcenie wyższe lub techniczne średnie.

• Praktyczna umiejętność obsługi aparatury dźwiękowej i oświetleniowej (zasady działania, obsługa i konserwacja urządzeń),

• Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office.

• Odpowiedzialność, obowiązkowość, umiejętność współpracy, samodzielność w organizowaniu pracy.

• Doświadczenie w technicznej obsłudze wydarzeń kulturalnych, szczególnie spektakli, koncertów;

• Dyspozycyjność;

• Prawo jazdy kat. B oraz dysponowanie samochodem osobowym do wykorzystania w celach służbowych – przemieszczanie się pomiędzy oddziałami, przewożenie drobnego sprzętu, zaopatrzenia itp. (pracodawca zapewnia ryczałtowy zwrot kosztów użytkowania samochodu).

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY

• Możliwość realizacji własnych pomysłów i wybrania własnego kierunku rozwoju;

• Możliwość udziału w szkoleniach, wyjazdach, konferencjach;

• Elastyczny czas pracy;

• Umowę o pracę;

• Kreatywny zespół współpracowników.

WARUNKI APLIKOWANIA

Wymagane dokumenty:
− CV,
− list motywacyjny,
− kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
− kserokopie świadectw pracy,
− kserokopie dokumentów potwierdzających ukończone szkolenia, kursu itp.

• Podpisane dokumenty aplikacyjne należy dostarczyć osobiście do Miejskiego Domu Kultury w Witnicy, ul. Strzelecka 2, 66-460 Witnica lub pocztą elektroniczną : ksiegowosc@mdk.witnica.pl z dopiskiem „ Rekrutacja na stanowisko: Specjalista ds. technicznych i promocji realizacji wydarzeń kulturalnych” , w terminie do 26 kwietnia 2024 roku włącznie. Następnie wybranych kandydatów i kandydatki zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się po 29 kwietnia 2024 roku.