Bezgotówkowe Kino Objazdowe – 6 lutego w Witnicy!

przez | 01/10/2024
Dyrektor Miejskiego Domu Kultury Tomasz Wysoczański oraz Burmistrz Miasta i Gminy Witnica Tomasz Wysoczański zapraszają 6 lutego do SOWA Witnica,  która na jeden dzień zamieni się w salę kinową. Dzięki Fundacji Bezgotówkowe Kino Objazdowe będzie można zobaczyć tego dnia najnowsze premiery filmowe:

SEANSE EDUKACYJNE – dla grup przedszkolnych i szkolnych:
  • 09.00 -„Akademia Pana Kleksa”
  • 11.30 – „KOS”
Rezerwacja grupowa pod numerem telefonu: (22) 357 85 00.
Podczas seansów edukacyjnych dla szkół i przedszkoli dla najmłodszych widzów sprzedaż popcornu odbywać się będzie w specjalnej cenie – 8 zł za kubek!

SEANS POPOŁUDNIOWE:

15.30 – „Akademia Pana Kleksa”
18.10 – „Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5”
20.25 – „KOS”

Jak kupić bilet?
Ceny biletów:
  • Normalny: 20 zł
  • Ulgowy: 18 zł (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
  • Grupowy: 16 zł
Garść przydatnych informacji:
  • kasa Kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu,
  • nie jest prowadzona telefoniczna rezerwacja biletów, za wyjątkiem grup zorganizowanych,
  • przed salą stać będzie barek kinowy z napojami oraz pysznym pop- cornem
Przed budynkiem będzie stać nowoczesny kamper, w którym funkcjonować będzie mobilne biuro Fundacja Polska Bezgotówkowa. Każdy przedsiębiorca, który go odwiedzi i zostawi w nim swoją wizytówkę, otrzyma voucher na gratisowy popcorn.🍿
Serdecznie zapraszamy!
– – – – –
Na wszystkie seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa
Partnerem pokazów filmowych jest GBSBank
– – – – –
Ogólnopolska akcja realizowana jest we współpracy z @Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców obszarów oddalonych od dużych miast i w których jednocześnie nie ma na stałe kina.